Çağla Şıkel ve Ema’dan Işıltılı İşbirliği

T

akı tutkunu Çağla Şıkel, hayalini Ema Jewellery ile gerçeğe dönüştürdü. Ünlü model, markayla yaptığı işbirliği kapsamında bir takı koleksiyonu tasarladı. “Çağla X Ema” koleksiyonu, The St. Regis İstanbul’da düzenlenen görkemli bir davetle tanıtıldı. Gece ünlü yıldızları bir araya getirdi. Takı tutkusuyla bilinen başarılı manken ve sunucu Çağla Şıkel, kariyer yolculuğunda bir hayalini daha gerçeğe dönüştürdü. Ema Jewellery ile işbirliği yapan Şıkel, göz alıcı bir takı koleksiyonu hazırladı. “Çağla X Ema” koleksiyonunun lansmanı, 1 Ekim Cuma akşamı The St. Regis İstanbul’da yapıldı. Ema Jewellery’nin sahipleri Erol Durmuş ve Eren Sürme ile Gülay Şele’nin ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli geceye kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Davetliler arasında Azra Akın, Nefise Karatay, Müge Boz, Esra Eron, Ayşe Kucuroğlu, Ela Yörüklü ve Hakan Akkaya da vardı. HAYALİM EMA JEWELLERY İLE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Takı tutkunu Çağla Şıkel, hayalini Ema Jewellery ile gerçeğe dönüştürdü. Ünlü model, markayla yaptığı işbirliği kapsamında bir takı koleksiyonu tasarladı. “Çağla X Ema” koleksiyonu, The St. Regis İstanbul’da düzenlenen görkemli bir davetle tanıtıldı. Gece ünlü yıldızları bir araya getirdi.
Takı tutkusuyla bilinen başarılı manken ve sunucu Çağla Şıkel, kariyer yolculuğunda bir hayalini daha gerçeğe dönüştürdü. Ema Jewellery ile işbirliği yapan Şıkel, göz alıcı bir takı koleksiyonu hazırladı. “Çağla X Ema” koleksiyonunun lansmanı, 1 Ekim Cuma akşamı The St. Regis İstanbul’da yapıldı. Ema Jewellery’nin sahipleri Erol Durmuş ve Eren Sürme ile Gülay Şele’nin ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli geceye kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Davetliler arasında Azra Akın, Nefise Karatay, Müge Boz, Esra Eron, Ayşe Kucuroğlu, Ela Yörüklü ve Hakan Akkaya da vardı.
HAYALİM EMA JEWELLERY
İLE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
Gecede kendi tasarladığı takılarla kameraların karşısına geçen Çağla Şıkel, bu ışıltılı işbirliğinin perde arkasını anlattı: “Takılarla aşk dolu bir ilişkim var. Ne taksam yetmiyor, ne kadar takarsam o kadar kendimi iyi hissediyorum. Ema’dan böyle bir teklif gelince de çok uzun zamandır beklediğim bir hayalim gerçeğe dönüştü. Çok uzun zamandır bir iş için bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Ben hayalimdeki tasarımları anlattım ve ortak bir hikaye yarattık. Ema ile Çağla güçlerini birleştirdi diyebiliriz. Sonuçta çok özel tasarımlar ortaya çıktı. İyi ki Ema Jewellery ile yollarımız kesişmiş. Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bundan sonra çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.”
ENERJİMİN 3 SIRRI:
İŞİM, ÇOCUKLARIM
VE KİŞİSEL GELİŞİM
Her gün canlı yayınlanan bir sabah programı sunan Çağla Şıkel, yoğun temposuna rağmen korumayı başardığı enerjisinin sırrını da açıkladı: “Enerji aldığım, beni şarj eden çok fazla şey var. Bunlardan biri; işim. İkincisi; çocuklarım. Üçüncüsü; spor ve kişisel gelişimle çok fazla ilgileniyor olmam. Her sabah canlı yayın yapmak keyifli ama aynı zamanda çok zor ve stresli bir iş. Yine de hiçbir zaman tükendim demedim. Mental anlamda kendimi her zaman destekliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP

Kuyumcu & Mücevherat Dergisi