22 ayar ‘Taç Zincir’ modelleri, büyük ilgi gördü!

22 ayar ‘Taç Zincir’ modelleri, büyük ilgi gördü!


22 ayar ‘Taç Zincir’ modelleri, büyük ilgi gördü!

1984 yılından beri toptan altın zincir sektöründe farklı tasarımların buluşma noktası olmayı başaran Taç Zincir, 14 ayar başta olmak üzere talep edilen tüm ayar kategorilerinde geliştirdiği zengin ürün portföyünü Çukurova Mücevher Fuarı’nda sergiledi. Taç Zincir firma sahibi İbrahim Boyacı, Adana ve yakın illerin firmaları için büyük önem taşıdığını belirterek, 22 ayar kategorisinde fuara özel geliştirdikleri modellerin büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Toptan altın zincir sektöründe geniş ürün gamıyla tanınan markalardan biri olan Taç Zincir, 14 ayar başta olmak üzere tüm altın ayarlarında ve renklerde ürün geliştiriyor. Marka, yurt içindeki pazarlama stratejisi kapsamında fuarlara büyük önem veriyor. Geçmiş yıllarda Kahramanmaraş’ta düzenlenen fuara da katılan Taç Zincir, bu yıl Adana’da düzenlenen Çukurova Mücevher Fuarı’nda da yer aldı. Adana ve bölgesinin kuyumculuk anlamında yüksek bir potansiyele sahip olduğunu belirten Taç Zincir firma sahibi İbrahim Boyacı, Çukurova Mücevher Fuarı’nı değerlendirirken, bölgesel fuarların yakın tarihler içerisinde gerçekleşmesinin organizasyonlardaki verimi düşürdüğünü dile getirdi. Boyacı, bölgedeki geniş müşteri ağı nedeniyle fuarda yer almaya büyük önem verdiklerini, organizasyon nedeniyle birçok yeni müşteriyle de tanışma imkanı yakaladıklarını söyledi:

“Bu fuarın bir önceki adresi Kahramanmaraş’tı. Biz, firma olarak oraya da katıldık. Fuar, ilk düzenlendiği yer olan Adana’ya taşınınca burada da yerimizi aldık. Tabii ki büyük beklentilerle fuara katıldık. Önce Mezopotamya, ardından Çukurova… Fuarların üst üste gelmesi beklentilerimizin gerçekleşmesini olumsuz etkiledi. Fuarı ziyaret eden profesyonel alıcıların çoğu kendi müşterilerimizdi. Firma olarak Adana ve çevresindeki illerle çalışıyoruz. Adana, gerçekten güzel bir pazar bizim için. Adana’ya değer veriyoruz ve bu bölge için yeni ürünler geliştiriyoruz. Bölgeyle geçmişe dayanan ticari ilişkilerimiz nedeniyle fuara katılmak bizim için önemliydi. Fuarda kendimizi gösterdik, ürünlerimizi ve tasarımlarımızı tanıttık. En önemlisi de onlara değer verdiğimizi ortaya koyduk.  Müşterilerimizle görüştük, alışverişimizi yaptık. Ayrıca, fuarda bizi tanımayanları da tanımış oldu. Bu yüzden fuar, bizim için çok iyiydi diyebilirim.”

Yeni ürünlerimiz ilgi çekti!
Taç Zincir, Akdeniz bölgesindeki talepleri göz önünde bulundurarak 22 ayar olarak geliştirdiği yeni ürün ve koleksiyonları fuarda sergiledi. Boyacı, yeni ürünlere müşterilerin gösterdiği ilgiden oldukça memnun. 

“Bizim firma olarak ürün çeşidimiz çok ve ürünlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. 14 ve 22 ayar ürünler götürdük. Bölgede 22 ayarda ürün yapan fazla firma yok. Bu nedenle bölgeye özel bir koleksiyon hazırlayıp getirdik. Ve gerçekten ilgi çekti. Müşteriler de bu farklı koleksiyonu beğendi. Bu yüzden memnunuz.”

Taç Zincir firma sahibi Boyacı, firma olarak düğün sezonuna iddialı bir hazırlık yaptıklarını ve yeni ürün gruplarıyla piyasada ilgi göreceklerini sözlerine ekledi. 

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.