Adıgüzel Kuyumuluk, Mezopotamya’ya sponsor olmak istiyor!

Adıgüzel Kuyumuluk, Mezopotamya’ya sponsor olmak istiyor!


Adıgüzel Kuyumuluk, Mezopotamya’ya sponsor olmak istiyor!

2015 yılından sonra bu yıl ikinci kez düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı’na katılan Adıgüzel Kuyumculuk,  Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hareket getiren fuara firma olarak destek vermeyi sürdürecek. Organizasyonun gösterdiği performanstan oldukça memnun olduklarını belirten Adıgüzel Kuyumculuk firma sahibi Bidayet Adıgüzel, Mezopotamya Fuarı’na talep olması durumunda sponsorluk desteği de verebileceklerini açıkladı.

27-29 Nisan tarihleri arasında Diyarbakır TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen Mezopotamya Mücevher Fuarı, sektörün ve bölgenin önde gelen firma ve markalarını ikinci kez Diyarbakır’da aynı çatı altında buluşturdu. 22 ayar grubunda özgün bilezik modelleri başta olmak üzere bölgenin zengin ürün çeşitlerini sunan Adıgüzel Kuyumculuk da fuara katılan firmalar arasında yer aldı.  2015 yılında düzenlenen ilk Mezopotamya Mücevher Fuarı’nda da yer alan Adıgüzel, organizasyonun 2018 yılında ortaya koyduğu performanstan övgüyle söz ediyor. “Fuar, 3 gün boyunca canlı ve hareketliydi. Birçok farklı bölge ve illerden gelen ziyaretçiler, alım yapmak ve sipariş yazmak için geldiler.” diyen Adıgüzel Kuyumculuk firma sahibi Bidayet Adıgüzel, Mezopotamya Fuarı’nın gelecek yıllarda sektöre vereceği katkının daha da artacağına olan inancının dile getiriyor. Adıgüzel, fuar aracılığıyla sadece yurt içinden değil, yurt dışından gelen kuyumcularla tanıştıklarını ve iş bağlantılarını kurduklarını vurguladı. Adıgüzel, “Fuar, sadece düzenlendikleri sektöre değil, turizm sektöre başta olmak üzere birçok alanda katkı sunuyor. Her şeyden önemlisi organize edildiği ilin kamuoyundaki algısına pozitif yönde katkı sunuyor.  Bu anlamda, fuarın Diyarbakır için hayırlı olmasını diliyorum. Fuarda, hem yeni model ve koleksiyonlarımızın tanıtımını yaptık, hem de yeni müşteriler kazandık. Irak’tan gelen alım heyetiyle eskiden beri tanışıyoruz. Bir dönem çalıştık. Fuarda yeniden karşılaştık ve bir anlamda hafıza yenilendi. Hafızanın yenilenmesi muhakkak çok faydalı olacaktır. Yıldan yıla fuar gelişip büyüdükçe Diyarbakır’ın daha merkezi hale geleceğini düşünüyorum. Çünkü, kuyumculuk ve turizm, insanların tanışması ve iletişim kurması açısından çok önemlidir.” dedi.

Fuarın firmaları için çok verimli geçtiğinin altını çizen Adıgüzel, gelecek yıllarda Mezopotamya Fuarı’na katılacağını ve sponsor olarak da destek verebileceğini bildirdi.

 

CNC’yle kaliteli üretim!
Adıgüzel Kuyumculuk, CNC makineleriyle ağırlıklı olarak bilezik üretimi yapıyor. 22 ayar olarak çalışan firmanın ürün portföyünde Urfa akıtma modelleri, Halep işi zincirler, zengin hasır çeşitleri ve ceylan ayağı olarak isimlendirilen zincir çeşitleri yer alıyor. Adıgüzel, ayrıca talep nedeniyle İtalyan ürünleri de vitrinlerinde bulunduruyor.Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.