Desa, Çukurova’ya yeniden sponsor olmak istiyor!

Desa, Çukurova’ya yeniden sponsor olmak istiyor!


Desa, Çukurova’ya yeniden sponsor olmak istiyor!


14. Çukurova Mücevher Fuarı’na altın sponsoru olarak destek veren Şenbayrak- Desa Kuyumculuk, 22 ayar kategorisinde alyans ve bilezik modelleri başta olmak üzere zengin ürün yelpazesini iç piyasanın farklı bölge ve illerinden gelen alıcılarla bir araya getirdi. Fuarda birçok yeni müşteriyle tanıştıklarını belirten Şenbayrak- Desa Kuyumculuk firma ortağı Levent Hallaçoğlu, organizasyona yeniden sponsor olmak istediklerini açıkladı.

Firma ve markalar, dijital çağda sınırsız mesaj bombardımanına maruz kalan hedef müşteri kitleleriyle buluşmak ve onları ikna etmek için farklı yol ve yöntemleri deniyor.  Halkla ilişkilerin pazarlamayla entegrasyonu sonucunda markaların hedef kitlelerine ulaşmak için sponsorluk yöntemini kullanmaları son yıllarda önemini artırıyor. Marka bilinirliğini ve marka imajını artırmanın yanında doğrudan satış artırma gücünü de veren bu yöntemle firmalar, uzun süreli rekabetçi avantaj elde edebiliyor.  Akdeniz Bölgesi’nin önde gelen kuyumculuk markalarından biri olan Şenbayrak- Desa Kuyumculuk,  Gaziantep ve Kahramanmaraş deneyiminden sonra bu yıl, ilk doğduğu topraklara dönen Çukurova Mücevher Fuarı’na altın sponsoru desteği vererek bir anda tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Şenbayrak- Desa Kuyumculuk, bu pazarlama stratejisiyle hem marka bilinirliliğini artırdı, hem de yeni müşterilerle tanışma fırsatı yakaladı. Şenbayrak- Desa Kuyumculuk firma ortağı Levent Hallaçoğlu, fuarın katkılarıyla ilgili olarak şunları söyledi.

“Aslında firma olarak ilk etapta bazı endişelerimiz vardı. Ancak, fuar başladıktan sonra bunların hepsi ortadan kalktı. Sponsor olarak fuarda çok olumlu geri dönüşler aldık. Şenbayrak- Desa Kuyumculuk olarak etkinliğe yeniden sponsor olmak isteriz. Çukurova Fuarı’nın performansından firma olarak memnun olduk. Umarım diğer tüm katılımcıların da beklentileri karşılanmıştır. Fuarın daha da büyüyerek, trendini yükselterek yıllarca sürmesini temenni ediyoruz. Konuyla ilgili her türlü destek vermeye hazırız.”

Müşteri portföyünü genişletti!

Desa Kuyumculuk, ağırlıklı olarak 22 ayar olmak üzere sektöre toptan, imalat ve perakende alanında hizmet veriyor. Firma, ürün ve koleksiyonlarını Adana ve çevresindeki illere etkin bir şekilde pazarlıyor. Gaziantep, Kahramanmaraş, Mersin Hatay, Osmaniye ve ilçeleri markanın yoğun olarak çalıştığı bölgeler olarak dikkat çekiyor. Desa Kuyumculuk firmasının Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri dışında Batman ve Karadeniz’de de müşterileri var. Desa Kuyumculuk firma ortağı Hallaçoğlu, fuarda farklı illerden gelen yeni müşterilerle tanıştıklarını vurguladı. Halaçoğlu, Bu fuarda farklı illerden yeni müşteriler kazandık. Kocaeli’den Ankara’ya Konya’dan Kayseri’ye yeni müşteriler edindik, bundan da çok memnun olduk.” dedi. 

Alyansta Desa imzası!
Özellikle alyans ve tel bilezik ürün gruplarında iddialı olan Şenbayrak- Desa Kuyumculuk, düğün mevsimi için alyans alanında hazırladığı ve tüm iç piyasada adından söz ettirecek yeni modelleriyle müşterilerinin karşısına çıkacak.

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.