Gözcü Jewellery, düğün sezonuna hazır!

Gözcü Jewellery, düğün sezonuna hazır!


Gözcü Jewellery, düğün sezonuna hazır!

Çukurova Fuarı’na bölgeden katılan Gözcü Jewellery Koleksiyon, Konsept firması, 14 ayardaki özgün butik ve kupon modelleriyle büyük ilgi gördü.  Gözcü Jewellery firma sahibi Serkan Tapıklama, fuarın gösterdiği performanstan memnun olduklarını söyledi. Tapıklama, yeni gelin setleri ve alyans modelleriyle düğün sezonuna firma olarak hazır olduklarını bildirdi.

Uzun aradan sonra yeniden Adana’da düzenlenen Çukurova Mücevher Fuarı’na katılan firmalardan biri de bölge esnafının yakından tanıdığı Gözcü Jewellery Koleksiyon, Konsept oldu.  Gözcü Jewellery, Start Fuarcılık firmasının geçmiş yıllarda gerçekleştirdiği Ankara ve Gaziantep fuarlarında da yer almış. Firma sahibi deneyimli kuyumcu Serkan Tapıklama, 11 yaşındayken sektöre başlamış. İlk olarak atölyede çalışarak mesleğin inceliklerine vakıf olan Tapıklama, daha sonra toptancılık işinde uzmanlaşma yolunu seçmiş. 20 yılı aşkın bir süredir Adana ve çevre illerine bayiliğini yaptığı ünlü markalar ve butik ürünleriyle hizmet veriyor. Coğrafi olarak Adana’nın doğu ve batının açılan kapısı olmanın yanında, Ortadoğu’ya da hitap ettiğini belirten Gözcü Jewellery firma sahibi Serkan Tapıklama, fuarın gösterdiği performanstan memnun kaldıklarını söyledi.

“Firma olarak daha önce Gaziantep ve Ankara fuarlarına katılmıştık. Organizasyon, bu yıl ilk adresi olan Adana’ya döndü. Fuarın iş hacmi fena değildi. Ümit ediyorum ki gelecek yıl, daha iyi olacak. Şayet fuar, Çukurova bölgesinde kalırsa daha faydalı olacağına inanıyorum. Çukurova Mücevher Fuarı’nın 14, 21 ve 22 ayar kategorilerinde daha başarılı ve canlı olacağını düşünüyorum.”

Tapıklama, organizasyona Adana, Kahramanmaraş ve Gaziantep’teki üretici firmaların  katılımlarının daha fazla teşvik edilmesinin önemli olduğunun altını çizerek, katılımcı profilinin artması ve zenginleşmesiyle paralel olarak ziyaretçi potansiyelinin de artacağını ifade ediyor.

“Çok şükür potansiyel anlamında iş kaygısı olmayan bir firmayız. Uzun yıllardır sektöre hizmet verdiğimiz için şahsım ve firmam olarak ciddi şekilde tanınıyoruz. Ürün satma kaygımız yok. Adana’mıza ve bölgemize bir katkımız olsun diye katıldık.”diyen Gözcü Jewellery firma sahibi Tapıklama, ülkemizin dünya çapında bilinen markalarıyla butik ve farklı ürün çeşitleriyle fuara katıldıklarını, 14 ayar özel konseptte geliştirdikleri koleksiyonların ilgi gördüğünü dile getirdi.

Tapıklama, Çukurova Mücevher Fuarı’na gelecek yıl da katılmayı düşündüklerini, düğün sezonu için hazırladıkları yeni gelin setleri ve alyans grubuyla sezona hazır olduklarını sözlerine ekledi.

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.