Üretici ile perakendecinin 7. dev randevusu; JEWEX

Üretici ile perakendecinin 7. dev randevusu; JEWEX


Üretici ile perakendecinin 7. dev randevusu; JEWEX

Üretici ile perakendecinin 7. dev randevusu; JEWEX

 

Kuyumculuk sektörünün tüm paydaşlarının JEWEX 2016 Kuyumculuk Fuarı’ndaki dev buluşmada bir araya geleceğini vurgulayan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, önemli mücevher markaları ile  firmalarının çok özel koleksiyon ve ürünlerinin ilk kez görücüye çıkacağını söyledi. Baransel, 4-7 Şubat 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir Alanı'nda gerçekleşecek olan JEWEX Fuarı'nın katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunacağını ifade etti.

 

 “JEWEX, sektörün Ege zirvesidir”

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından kuyumculuk sektörüne ve ürünlerine ilgi duyanları ağırlamaya hazırlanan İzmir Kuyumcular Odası, önemli bir kesime hitap eden kuyumculuk fuarı için hazırlık çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ulusal ve uluslararası arenada sektörün Ege Zirvesi olarak nitelendirilen JEWEX 2016  7. İzmir Kuyumculuk, Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı'nın Türkiye'yi dünyada lider olma yolunda bir adım daha ileriye taşıyacağına dikkat çeken İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, üreticileri, perakendecileri, tasarımcıları ve nihai tüketicileri desteklemek adına fuarı sonuna kadar desteklediklerini ve başarısını kendi başarıları olarak gördüklerini söyledi.

 

“Global oyuncuyuz”

Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise önde gelen kompleksi Fuar İzmir'in ürün bazındaki en değerli organizasyona ilk kez ev sahipliği yapacağını belirten Başkan Baransel şunları dile getirdi, "Kuyumculuk sektörü, dünya pazarlarındaki tüketim eğilimlerindeki trendler göz önüne alındığında, Türkiye ekonomisinin global oyuncu olarak kabul edildiği az sayıdaki sektörlerden biri olma özelliğine sahiptir. Bu iddiamızı sürdürmek ve daha üst boyutlara çekmek için çalışıyoruz. Biz, tasarımı teknoloji ile birleştirerek daha çok markalaşarak, iyi tanıtarak üyelerimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Global oyuncu olduğumuzu İzmir Kuyumculuk Fuarı'nda dosta düşmana göstereceğiz. Teknik kalitedeki başarımız, geniş ürün yelpazemiz, İşçilik kalitemiz maliyetlerdeki düşüklüğümüzü ziyaretçilerimiz inceleyerek dünya kalitesini hesaplı fiyatlara ayaklarına nasıl taşıdığımızı görecekler.

 

“Fuar fiyatları dudak uçuklatacak”

Sektörün seçkin fuar katılımcılarının büyük bir titizlikle organizasyona hazırlandığını vurgulayan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, birbirinden özel stant vitrinlerinin ziyaretçilerin gözlerini kamaştıracağını ifade etti. Başkan Baransel, "Katılımcılarımız yılların bilgi birikimi ile imal ettikleri ürünleri ve hizmetlerini ilk kez fuardaki vitrinlerine taşıyacaklar. Katılımcılarımızın kendi firmalarının vitrinlerine bile çıkarmadığı ürünler ve koleksiyonlar ziyaretçileri heyecanlandıracak. JEWEX 2016  7. İzmir Kuyumculuk Fuarı’mıza özel uygulanacak avantajlı fiyatlar kesinlikle dudak uçuklatacak ve bir daha asla bulunamayacak fırsatlar sunulacak" dedi.

 

“Sinerji yaratacak”

Fuar İzmir Alanı'nda aynı dönemde IF WEDDING FASHION İZMİR - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı'nın da gerçekleşeceğini hatırlatan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, iki fuarın sinerji yaratacağını söyledi. Oda olarak belirledikleri oda ve üyelerine fuarın tanıtımı ve davetlerini yaptıklarını belirten Başkan Baransel, "Önemli bölümü işbirliği yapan yakın iki sektör birlikte görücüye çıkacak. Olumlu yönde birbirlerini destekleyecekler. Aynı dönemde olmaları katılımcı ve ziyaretçilerine kazanç sağlayacak. 2016 yılının giyim ve takı modası İzmir'den dalga dalga dünyaya yayılacak. Bu rüya moda rüzgarının büyüsünü bizimle birlikte yaşamak isteyenleri 4-7 Şubat 2016 tarihleri arasındaki fuarımıza davet ediyorum. Fuar İzmir Alanı'ndaki organizasyon saat 10.00'da başlayacak, ilk üç gün saat 19.00'a kadar, son gün ise saat 18.00'e kadar ziyaret edilebilecek" şeklinde konuştu.

 Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.