Yoğun ziyaretçi trafiği, Elif Gold’u mutlu etti!

Yoğun ziyaretçi trafiği, Elif Gold’u mutlu etti!


Yoğun ziyaretçi trafiği, Elif Gold’u mutlu etti!

22 ve 14 ayarda zengin ürün çeşitlerinin yanında yöresel takı modelleriyle beğeni kazanan Elif Gold, Mezopotamya Fuarı’na iç piyasa ve yurt dışından gösterilen ziyaretçi ilgisinden memnun.Elif Gold firma sahibi Muhammed Utangaç, fuarla ilgili yapılan yoğun tanıtım ve çabaların meyvesini verdiğini belirterek, özellikle çevre illerden kuyumcuların fuarı sahiplenmesi ve ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini vurguladı.

14 ve 22 ayar bilezik- Halep zinciri, habbeli takımlar, hasır bilezik ve kişniş çeşitleri başta olmak üzere zengin bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Diyarbakır’ın önde gelen firmalarından biri olan Elif Gold, bu potansiyelini 2. Mezopotamya Mücevher Fuarı’nda iç piyasa ve yurt dışından gelen müşterilerine sergiledi. Elif Gold firma sahibi Muhammed Utangaç, fuarla ilgili yapılan yoğun tanıtım ve çabaların meyvesini verdiğini düşünüyor. Utangaç, özellikle çevre illerden kuyumcuların fuarı sahiplenmesi ve ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, “2015 Fuarı’na göre, daha güzel, canlı ve yüksek katılımcı sayısı olan bir organizasyon oldu. Bunlara paralel olarak ziyaretçi de oldukça fazlaydı. Biz firma olarak yoğunluktan şikayetçiyiz diyebiliriz. Organizasyona, özellikle çevre illerden ziyaretçilerin yoğun ilgi göstermesi bizi mutlu etti. Yeni müşteriler kazandık. Yoğun çabalar ve ektiğimiz ağaçlar meyvesini verdi diyebiliriz. 22 ayar grubu ve 14 ayar için de fuara özel bir koleksiyonla büyük bir firmayla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduk.  14 ayar kategorisinde A’dan  Z’ye tüm ürün grupları var. Fiyatlar da oldukça uygun.”dedi.

El işi takılar beğenildi!
Yöresel takıların en zengin çeşitlerini sunan Elif Gold,  fuarda da 22 ayar el işi takılarının çok beğeni kazandığını ifade ediyor: 

“Elif Gold’un tüm potansiyelini fuarda görücüye çıkardık. 22 ayar el işi takılarımız,  Diyarbakır hasırı, akıtma ve bilezik modelleri, tel bilezik ve fantezi koleksiyonumuzu müşterilerimize sunduk.  Yurt dışından getirdiğimiz Hint takıları çok talep gördü. Firma olarak fuardan 6 ay önce hazırlıklarını yaptığımız 22 ayarda farklı bir bakış açısıyla geliştirdiğimiz ürünlerden iyi sipariş aldık. Bazı modeller elimizde bitmesine rağmen sipariş yazdık.”

Gelecek yıl da Mezopotamya Mücevher Fuarı’na katılmak istediklerini dile getiren Muhammed Utangaç, Ramazan ayının ardından yoğun bir düğüm sezonunun sektörü beklediğini sözlerine ekledi.Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.