Zeki Gümüşçülük’ten Mezopotamya’ya devam kararı!

Zeki Gümüşçülük’ten Mezopotamya’ya devam kararı!


Zeki Gümüşçülük’ten Mezopotamya’ya devam kararı!

Batman’daki atölyesinde geliştirdiği zengin çeşitlerini bu ildeki mağazasıyla yurt içindeki müşterilerine, Laleli’deki mağazasıyla perakende ve yurt dışına toptan olarak pazarlayan Zeki Gümüşcülük, Mezopotamya Mücevher Fuarı’nda yerini aldı. Zeki Gümüşçülük firma sahibi Necati Turan, fuarın beklentilerini karşıladığını, katılımcı sayısı azalmış olsa bile ziyaretçi sayısıyla iyi sınav verdiğine inanıyor.

1984 yılından bu yana gümüş kategorisinde zengin ürün yelpazesiyle hizmet veren Zeki Gümüşçülük, son iki organizasyonda olduğu gibi destek olmak amacıyla bu yıl da Mezopotamya Mücevher Fuarı’na katıldı. Dürüstlük ve güven ilkesinden ödün vermeden, yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışmalarını sürdüren Zeki Gümüşçülük, Batman’da bulunan üretim merkezi aracılığıyla Laleli ve Batman’daki mağazalarında toptan ve perakende olarak müşterilerine hizmet veriyor.  Zeki Gümüşçülük firma sahibi Necati Turan, fuarın beklentilerini karşıladığı yönünde görüş ifade etti.  Turan’a göre, Mezopotamya Fuarı’nın katılımcı sayısı azalmış olsa bile ziyaretçi sayısıyla iyi sınav verdi.

“Biz, fuara destek olmak amacıyla katılıyoruz. Katılımcı firma sayısında bir önceki yıla göre, bir düşüş var. Ancak, ziyaretçi sayısı açısından iyiydi. Ülkemizin 81 ilinden gelen müşterilerle tanıştık ve iş bağlantısı kurdum.  Firma olarak fuar beklentilerimizi karşıladı.” 

Zengin bir ürün gamıyla katıldık!
Firma olarak yenilik ve ürün geliştirmeye büyük önem verdiklerinin altını çizen Turan,  fuara zengin bir ürün grubuyla katıldıklarını anlattı.

“A’dan Z’ye gümüş sektörü olarak zengin bir çeşitle katıldık. Ürünlerimizde değerli, yarı değerli taşlar ve zirkon da kullanıyoruz. Ürün gamımızda yüzük, küpe, bileklik, setler ve kolye uçları var. Yeniliğe çok önem veren bir firmayız. Yenilik ve inovasyon olmazsa olmazımızdır. Fuarda yeni ürünleri sergiledik. İstanbul Laleli’de bir şubemiz bulunuyor. Batman’da da var. Bu şube aracılığıyla Güneydoğu Bölgesi’ne daha çok toptan ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Laleli mağazası ise toptan ve perakende olarak hizmet veriyor. Burada, ayrıca yurt dışına yönelik çalışmalarımız da mevcut.” 

Mezopotomya dışında bir fuara katılmayı düşünmediğini vurgulayan Necati Turan, bu organizasyona katılmaya devam edecekleri mesajını verdi.Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.