2021, 8 ayarın altın yılı oldu

V

itrinlerinde sadece 8 ayar takı bulunduran Türkiye’nin ilk toptan markası 8Konsept, imza attığı birçok yeni modeli, Ekim-İstanbul Mücevher Fuarı’nda müşterileriyle sunacak. “Biz, birçok ürünü ilk yapan firmayız, enerjimiz tüm fuar alanını saracaktır.”diyen 8Konsept firma sahibi Murat Kantarcı, ertelenen taleplerin devreye girmesiyle 2021 yılının 8 ayarın altın yılı olduğunu söyledi.

Vitrinlerinde sadece 8 ayar takı bulunduran Türkiye’nin ilk toptan markası 8Konsept,

Altın fiyatlarının yüksek seviyesi ve bu yıl düğün sezonunda pandemi sürecinde ertelenen taleplerin hayata geçmesiyle 8 ayarlı takılara olan ilgi zirve yaptı. Bu sürece 8Konsept markası gibi bu konuda ilkleri başlatmış ve işinin uzmanı firmaların verdiği garanti ve ürün-hizmet kalitesi de eklenince 2021 yılı, 8 ayar konseptler için oldukça verimli geçti. “Dünyada ve Türkiye’de yükselen altın fiyatlarının alım gücünü düşürmesi nedeniyle 8 ayar ürünlerin; artık iç piyasada daha çok talep görüyor. Pandemi süreci de bu talebin hızlanmasını sağladı.” diyen 8Konsept firma sahibi Murat Kantarcı, bu yıl altın fiyatları ve ertelenen talepler, 8 ayara ilgiyi oldukça arttırdı, buna firmalarının verdiği garanti ve hizmet kalitesi de eklendiğinde 2021 yılına 8 ayarın altın yılı diyebileceklerini açıkladı.

Zincirli ve dorikalı ürünler gözde
8Konsept, yaz sezonunda zengin ürün yelpazesinin yanı sıra tasarım ekibinin imza attığı düğün setlerini müşterilerine sundu. Kantarcı, düğün sezonunda özellikle İtalyan zincirli ve dorika toplu ürünlerin oldukça ilgi gördüğünü dile getirdi.

“Bu sezon, 4 kişilik tasarım ekibimizle kendi atölyemizde ürettiğimiz oldukça iddialı düğün setlerimizi vitrinlerle buluşturduk.  Hafif gramlarımız ve modern çizgilerimizle müşterilerimizin beğenisini topladık. Bizim ürünlerimizin %70’i kendi atölyelerimizde üretiliyor, bu yüzden modaya çok hızlı ayak uydurabiliyoruz. 14 ve 22 ayar grubunda satan tüm çeşitleri müşterilerimize sunabiliyoruz. Özellikle İtalyan zincirli ve dorika toplu ürünlerimiz çok beğeniliyor.”

Müşterilerimizi fuara bekliyoruz
 
2021 yılının firmaları için verimli geçtiğini, özellikle 8 ayara ön yargısı olan tüm esnafa ürün vererek memnun ettiklerini vurgulayan Murat Kantarcı, yenilikleriyle verecekleri enerjinin fuar alanını saracağını belirtti.

“Fuara katılacağımız için heyecanlıyız. Müşterilerimize sunacağımız birçok yeni modelimiz mevcut. Biz, birçok ürünü ilk yapan firmayız, enerjimiz tüm fuar alanını saracaktır. Pandemi nedeniyle 2 senedir ertelenen fuarı önemsiyoruz ve verimli geçeceğine inanıyoruz. Tüm kuyumcu dostlarımızı bildiklerini unutturmak için standımıza bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP

Kuyumcu & Mücevherat Dergisi