#heporjinal kalmak isteyenlerin tek adresi GL 8K

Y

akın zaman önce yeni showromuna geçen GL Güler Kuyumculuk; zengin ve güncel ürün gruplarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Düğün sezonunun ilk yarısını geride bırakan GL Güler Kuyumculuk; sezonun ikinci yarısında da iddialı modelleriyle hizmet sunmaya hazır. Sezonun ikinci yarısına 8 ayar alyanslarıyla giriş yapan GL Güler Kuyumculuk; bu sezonda gelin ve damatların parmaklarını süsleyecek. 7 Ekim’de kapısını aralaması planlanan İstanbul Jewellery Show’a çarşıdan katılacak olan GL Güler Kuyumculuk; ilk olarak İJS’de katılımcı olmayı Mart 2022 tarihinde gerçekleştirmeye hazırlanıyor….

         #heporjinal kalmak isteyenlerin tek adresi GL 8K

Uzun bir hazırlık döneminden sonra sektörün kalbinin attığı adreslerden biri olan Şeref Efendi Sokağa taşınan GL Güler Kuyumculuk; etkin bir dönemini geride bıraktı. Ürün portföyünde sadece 8 ayar takılara yer veren GL Güler Kuyumculuk; yeni adresinde Dünya trendlerini kendi imzasıyla müşterilerine sunuyor.

GL Güler Kuyumculuk AR GE Yöneticisi Sena Güler; hareketli geçen yaz mevsiminde G.L8K patentli takılarına yoğun ilgi olduğunu, bu yaz özellikle set takıların bir adım öne geçtiğini söyledi.

Yeni adreslerinde iki kattan daha fazla alana geçen ve bunun avantajıyla ürün çeşitliliklerini üst seviyeye çıkardıklarını vurgulayan Sena Güler; “Mağazamız açılalı 3 ay oldu ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşler aldık. Öncelikle çok daha geniş bir alanda ürün seçimi yapan değerli müşterilerimiz, aynı zamanda çok sayıda ve farklı tarzlarda G.L8K imzalı takıları yakından inceleme fırsatı buldular. Uzun bir aradan sonra İJS düzenlenecek. Ekim ayındaki fuara çarşıdan katılım sağlayacağız. Mart 2022 tarihinde ise bizde GL Güler Kuyumculuk olarak yer alacağız. O tarih için hazırlıklarımıza ve çalışmalarımıza şimdiden başladık. GL 8K imzasıyla fuarda yine müşterilerimizi tasarımlarımızla şaşırtıp, kalitemizle memnun edeceğiz” diye konuştu.

8 ayar takıların ülke genelinde yükselişini sürdürdüğünü ve GL Güler Kuyumculuğun; uzun yıllar vitrinde ilk günkü parlaklığıyla ürünlerinin kalmasının büyük takdir topladığını belirten Sena Güler; “Yeni mağazamızla birlikte daha hafif ve ince işçilikli özel 8 ayar takılara imza atmaya başladık. Yeni nesil modern hafif ürünlerimiz oldukça ilgi gördü. Ayrıca düğünlerden de aldığımız pay her geçen gün daha fazla artıyor. Yaz düğünlerinin ardından Sonbahar mevsiminde de çok sayıda düğün gerçekleşecek. Biz GL 8K imzalı ürünlerimizle yine müşterimize her dönemde olduğu gibi bu dönemde de hizmet vereceğiz. 2020 yılının ikinci yarısı hem bizim hem de sektörümüz için verimli geçiyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP

Kuyumcu & Mücevherat Dergisi