Ariş Pırlanta yeni mağazası ile şimdi de Giresun’da!

M

ücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, perakende ağını genişletiyor. Ariş Pırlanta şimdi de Giresun’da açtığı, yeni konseptli 8. mağazasıyla büyümesine devam ediyor. Giresun’un önde gelen kuyumcularından Yazar Kuyumculuk ile güçlerini birleştiren Ariş Pırlanta, Giresunlu pırlanta severlere merhaba diyerek; zengin koleksiyonlarını ve birbirinden şık ürünlerini tüketicisiyle buluşturdu. Açılış için yapılan törene Belediye Başkanı Aytekin Şenliklioğlu, Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Engin Güzeliş, Ariş Pırlanta Genel Müdürü Hakan Ütebay, Resul Şahin ve Hacı Osman Şahin katıldı. Giresun Merkez Gazi Caddesi’nde açılan Ariş Pırlanta Yazar Kuyumculuk mağazası, Giresun ve çevresindeki tüm mücevher severlere hizmet verecek. Güzeliş: “Giresun önem verdiğimiz bir lokasyon” Yeni mağazalarını Giresun’da açmış olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını belirten Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “Giresun uzun süredir olmak istediğimiz, önem verdiğimiz bir lokasyon. Yazar Kuyumculuk ile çok değer verdiğimiz bir iş ortaklığımız var. Birlikte büyümeye, güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Giresunlu mücevher severlerin markamıza olan sevgisinin ve güveninin de bilincindeyiz. Gerçek kalite doğru fiyat anlayışımız, zengin ürün seçeneklerimiz, yepyeni koleksiyonlar ve sürpriz fırsatlarımızla bu ilgiye biz de en güzel şekilde karşılık vereceğiz” dedi.

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta yeni konseptli 8. mağazasını, Giresun merkezdeki Gazi Caddesi’nde açarak perakende ağını genişletiyor. Giresun’un önde gelen kuyumcularından Yazar Kuyumculuk ile güçlerini birleştiren Ariş Pırlanta Giresunlu pırlanta severlere merhaba dedi. Açılış için yapılan törene Belediye Başkanı Aytekin Şenliklioğlu, Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Üyesi Engin Güzeliş, Ariş Pırlanta Genel Müdürü Hakan Ütebay, Resul Şahin ve Hacı Osman Şahin katıldı.

Ariş Pırlanta Giresun bayii Resul Yazar ise, “uzun yıllardır sektörün içindeydik. Giresun’da mağaza açma düşüncesi oluştuğunda pırlantada deneyimli, güvenilir ve ulusal bir markayla yola devam etmek istedik. Ariş Pırlanta’yı sektörden takip ediyorduk. Ariş yöneticileri ile görüşmelerimiz ve araştırmalarımız sonucunda en doğru seçimi yaptığımızı gördük. Hedefimiz Giresun’da mücevher denilince ilk akla gelen isim olmak. Giresun’da ürün çeşitliliğimizle, kalitemizle mücevher severlere hitap ederek pırlantayı insanların sosyal hayatında belirgin bir şekilde ön plana çıkarmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bilgi için: Amazon İletişim: Jülide Çağlı, 0530 944 71 76, julide@amazoniletisim.com.tr

Ariş Pırlanta hakkında

Aşkla, sanatla, ustalıkla…

115 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.

Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP

Kuyumcu & Mücevherat Dergisi